Kalite

İşinizin en yüksek seviyelere ulaşmasına yardımcı olmak için buradayız.

Birlikte fark yaratabiliriz!

Kumlama, yüzeyde zamanla ve dış etkenlerle oluşan korozyon, kir, bozulmuş boya gibi istenmeyen maddelerin aşındırma yöntemi ile temizlenmesidir. Yüksek basınçla birlikte yüzeye uygun kum püskürtülerek ilk günkü halini almaktadır. Kumlama aynı zamanda, yüzeyi koruma görevi üstlenen boyanın da daha iyi yapışmasını, uzun ömürlü olmasını ve dayanıklılığının en üst seviyede olmasını sağlar. Kumlama kalitesi uluslararası İsveç normlarına göre belirlenir. Bu normlar SA 1, SA 2, SA 2,5 ve SA 3 olarak kategorize edilmiştir. Uygulama yapılacak alanın durumu ve ürünün çeşidine göre bu normlardan uygun olan belirlenip kumlama işlemi yapılır.

Bazı alanlarda kumlama ihtiyacı olmasına rağmen, şartlar bazen buna elverişli olmamaktadır. Kuru kumlamanın küçük çapta da olsa kıvılcım çıkarma riski bulunduğu için, sıcak çalışmanın olmaması gereken yerlerde farklı bir uygulama yapılmaktadır. Sulu Kumlama; bu uygulamada normal kumlama su ile birleşerek risk tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Akaryakıt dolum tesisleri, kimya tesisleri, doğalgaz boru ve hatlarının olduğu bölgeler vb. yerlerde tercih edilen bir uygulamadır.

 
SON TEKNOLOJİ MALZEMLER
ÖNCÜ FİRMALAR
DENEYİM
REFERANSLARIMIZ

İşleri profosyonel bir şekilde yaptığımız şirketlere göz atın.

Bizimle İş Yapmaya Hazır Mısınız?

I sin blogg Sex and Psychology snakket LeMiller om en fersk studie publisert i magasinet for den akademiske utgaven av Sex Research https://apotek-norge24.com/kjope-kamagra-2022-08-August00mg-uten-resept-online/ For ham ble 313 israelere (gjennomsnittsalderen på 32-33 år) intervjuet, alle var heterofile og giftet seg minst ett år. Deltakerne ba om sannsynligheten for at Treason giftet seg fra deres side, og prøvde deretter å etablere et forhold til ekteskapets varighet.